(066)909-54-87
(050)670-66-55
(068)110-48-42
м. Чернівці, вул.Миколаївська 40
тел\факс:(03722)4-54-19
sadonix@meta.ua

Вітражі Чернівці; Виготовлення Вітражів в Чернівцях

Виготовлення вітражів, Розробка ескізів, Установка вітражів, Зняття замірів
*Виїжджаємо по всій Україні!

Get Adobe Flash player

Вітражі Чернівці

Виготовлення вітражів на замовлення в Чернівцях. Вітражна майстерня Nikos-Art. Замовити вітражі в Чернівцях дуже просто! Просто зателефонуйте нам: (066) 909-54-82, (068) 110-48-42

Вже більше 10 років в місті Чернівці працює наша вітражна майстерня. У цьому році нам виповнилося 14 років. Чернівці завжди були, є і будуть культурною столицею Буковини, а наша майстерня покликана надати всім охочим жителями міста або області можливість поринути в чарівний світ художнього мистецтва, у світ фарб і світла, в світ стародавніх традицій і сучасних технологій.

Вітражі завжди були вражаючою і ефектною прикрасою інтер'єру, доповнюючи і надаючи йому вишуканість і неповторність. Грою світла і яскравими фарбами вітражі здатні наповнити приміщення затишком і теплотою.

Якісно спроектований і виготовлений вітраж здатен додати інтер'єру родзинку, в залежності від обраного стилю і дизайну вітражі можуть підкреслити і доповнити як класичний так і сучасний дизайн інтер'єру. У наші дні крім традиційного застосування вітражів в дверях, вікнах і в вітражних стелях, сучасні технології виробництва і виготовлення вітражів дозволяють використовувати вітражі в якості будь-яких елементів інтер'єру. При необхідності, ми з легкістю можемо виготовити вітражі Чернівці для: ніш, перегородок, душових кабін, фасадів шаф-купе і для багатьох інших виробів.

Використовуючи найкращі технології, обладнання та витратні матеріали для декорування скла, ми можемо добитися приголомшливих результатів і створити справжній витвір технічного, інженерного і художнього мистецтва. Новітні технології і матеріали для виготовлення вітражів гарантують високу якість і доступну ціну наших виробів, відкривають необмежені можливості для творчості.

Замовити вітражі в Чернівцях дуже просто! Просто зателефонуйте нам!
Ми виготовимо для вас Вітражі в техніці Тіффані і Накладні вітражі будь-якої складності:

 

Вітражі Чернівці - вітражна майстерня Nikos-Art.

Відео

 

 

 

Режим роботи майстерні в будні дні з 10-00 до 19-00

Виїзди і зустрічі з замовниками ПО ПОПЕРЕДНІЙ ДОМОВЛЕНОСТІ
(066)909-54-87, (03722)4-54-19
sadonix@meta.ua