(066)909-54-87
(050)670-66-55
(068)110-48-42
м. Чернівці, вул.Миколаївська 40
тел\факс:(03722)4-54-19
sadonix@meta.ua

Накладні вітражі. Матеріали для накладних ввтражві

Свинцева стрічка Decra Led і інші матеріали для накладного вітража
*Кращі ціни в Україні!

Get Adobe Flash player

Накладні вітражі

Сьогодні існує безліч способів виробництва і видів вітражів. Один з найпростіших, але в той же час перспективних - накладні (плівкові) вітражі. За допомогою цієї технології, просто купивши матеріали для накладних вітражів, можна виготовляти вітражі набагато швидше і простіше.

Матеріали для виготовлення накладного вітражу - це основа і запорука гарної якості фінального вироби. Піонером і лідером у виробництві матеріалів для плівкових вітражів є англійська компанія Decra Led. Свинцева стрічка Decra Led користується величезною популярністю як серед виробників вітражів, так і серед звичайних людей, які бажають прикрасити свій будинок.

Матеріали для накладних вітражів включають в себе витратні матеріали, такі як:

  • Скло з якого Ви плануєте зробити вітраж;
  • Плівка для вітражів;
  • Свинцева стрічка;
  • Фацетні елементи (невеликі елементи зі скла, які дозволяють створити рельєф на вітражі);

 

Крім того, Вам знадобляться деякі інструменти: валики і ножі для плівки і свинцевої стрічки. Слід пам'ятати, що перед наклеювання вітражної плівки на скло, необхідно в обов'язковому порядку очистити і знежирити його за допомогою миючого засобу.

Якщо Ви бажаєте купити матеріали для накладних вітражів, тоді обов'язково відвідайте каталог товарів на нашому сайті, у нас представлені найпопулярніші і необхідні матеріали для накладного вітража в асортименті і за самим приємним цінами. Завдяки їм, Ви зможете з легкістю створити гарний і унікальний вітраж.

 

Відео

 

 

 

Режим роботи майстерні в будні дні з 10-00 до 19-00

Виїзди і зустрічі з замовниками ПО ПОПЕРЕДНІЙ ДОМОВЛЕНОСТІ
(066)909-54-87, (03722)4-54-19
sadonix@meta.ua