(066)909-54-87
(050)670-66-55
(068)110-48-42
м. Чернівці, вул.Миколаївська 40
тел\факс:(03722)4-54-19
sadonix@meta.ua

Виготовлення вітражів; Виробництво вітражів

Виготовлення вітражів, Розробка ескізів, Установка вітражів, Зняття замірів
*Виїжджаємо по всій Україні!

Get Adobe Flash player

Виготовлення вітражів Україна, Чернівці.

Виготовлення вітражів  як мистецтво і як ремесло, вимагає від виконавця високих художніх і інженерних навиків, адже композицію спочатку треба зобразити, потім зробити заміри, підготувати всі необхідні матеріали, нарізати з кольорового скла та інших матеріалів елементів  мозаїку, і в результаті зібрати все це в єдине. Вітраж повинен ідеально вписуватись у потрібну область, будь це вікно, двері, шафа, стеля чи щось інше. Якщо це вітражі для вікон або дверей, то вони повинні якісно протистояти таким зовнішнім факторам як дощ і вітер, а у випадку великих вікон, вітраж повинен бути побудований так, щоб він міг витримати велике навантаження і не розвалитися під вагою власної ваги. Безліч величезних вікон епохи середньовіччя пройшли перевірку часом і простояли не одне десятиліття, так як були продумані до дрібниць і зроблені з найкращих матеріалів.

Виготовлення вітражів. Виробництво вітражів. Дизайн вітражів.

Використання високоякісних матеріалів грає дуже важливу роль в такому процесі як виробництво вітражів, а важливо це з цілої низки причин, адже виготовлення вітражів з неякісних матеріалів може істотно погіршити фінальний результат. Наприклад, при використанні неякісного скла, світло проходить крізь нього, замість багаторазового заломлення і відображення, втрачаючи  багато енергії, в результаті чого , замість дивовижної ??гри світла, ми отримаємо мутне, ледь сяюче  скельце.

Виробництво вітражів

Ми використовуємо матеріли провідних американських і європейських виробників скла. Spectrum Glass, Wissmach, Uroboros Glass. Працюємо тільки під замовлення. До кожного клієнта індивідуальний підхід.

У своїй роботі, з виготовлення і виробництва вітражів, ми враховуємо  усі необхідні фактори, ретельно проводимо заміри, використовуємо тільки найкращі матеріали, а наші дизайнери і художники вкладають в композицію душу, створюючи неповторні витвори декоративно-художнього мистецтва, які будуть тішити вас, ваших рідних і близьких, а також ваших друзів і партнерів.

Вітражна майстерня Nikos-Art (Україна, Чернівці).
Виробництво і дизайн вітражів на замовлення.

 

Відео

 

 

 

Режим роботи майстерні в будні дні з 10-00 до 19-00

Виїзди і зустрічі з замовниками ПО ПОПЕРЕДНІЙ ДОМОВЛЕНОСТІ
(066)909-54-87, (03722)4-54-19
sadonix@meta.ua