(066)909-54-87
(050)670-66-55
(068)110-48-42
м. Чернівці, вул.Миколаївська 40
тел\факс:(03722)4-54-19
sadonix@meta.ua

Церковні вітражі; Виготовлення церковних вітражів

Виготовлення вітражів, Розробка ескізів, Установка вітражів, Зняття замірів
*Виїжджаємо по всій Україні!

Get Adobe Flash player

Церковні Вітражі (Україна).

Церковний вітраж – це ікона в склі, чудовий і священний виріб мистецства.

Церковні вітражі (Україна, Чернівці)Вітражі з'являлися у наших храмах в ХІХ столітті.  З тих давніх давен, художники все частіше і частіше прикрашали храми, мечеті, собори і костели захоплюючими дух і створюючими неймовірну атмосферу, церковними вітражами. Вітражі і мозаїки з образами і навіть цілими сюжетами на релігійну тематику, з геометричним або квітковим орнаментом, несли не тільки смислове наповнення, але і створювали особливу емоційну атмосферу.

У храмах європейського середньовіччя і у середньовічній архітектурі в цілому, вітражі були обов'язковою приналежністю інтер'єру. У першій половині XIX століття , деякі архітектурні стилі, такі як, наприклад  готика,  були нерозривно пов'язані з вітражами і у православних храмах, побудованих в готичному стилі, неминуче з'являлися церковні вітражі з кольоровими скельцями. У православних храмах України вітражі стали широко використовуватися під впливом нового часу і всесвітньо відомих архітектурних споруд в Європі.

У християнстві будь-яке зображення Богоматері, Ісуса Христа або святих, вважається іконою, незалежно від того, написане воно на стіні, є оформленням книги, чи зібране зі шматочків скла. Будь-який вітраж з обличчями святих, у церкві з цієї точки зору, є своєрідною іконою на склі.

У наш час церковні вітражі застосовуються у випадках як новозбудованих, так і вже давно існуючих православних храмів. Їх часто можна побачити в монастирських, соборних і будинкових церквах таких міст як Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль а також на Закарпатті.

Вітражна майстерня Nikos-Art займається виготовленням церковних вітражів будь-якої складності. Ми готові співпрацювати з церквами і храмами на всій території України. Виготовлення церковних вітражівце вища ступінь нашої праці, тут любов до нашої роботи, багаторічний досвід і всі сучасні технології, які є у нас в розпорядженні , зливаються воєдино як ніколи раніше, для створення воістину великого і священного витвору мистецтва.

 

Освячення ікон

Церковні вітражі (Україна, Хмельницький) Церковні вітражі (Україна, Вінниця) Церковні вітражі (Україна, Тернопіль)


Освячення вітражів для храму

 

Наші роботи

Вітраж для храму Вітраж для храму Вітраж для храму Вітраж для церкви Вітраж для храма Вітраж для церкви Церковний Вітраж Церковний Вітраж Вітраж для храму

Дивитися всі церковні вітражі в галереї Nikos-Art »

 

Церковні вітражі в містах України

Компанія Nikos-Art виготовляє вітражі для храмів в багатьох містах України, наші роботи можна зустріти в таких містах як Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, а також во інших куточках західної і центральної України.

Відео

 

 

 

Режим роботи майстерні в будні дні з 10-00 до 19-00

Виїзди і зустрічі з замовниками ПО ПОПЕРЕДНІЙ ДОМОВЛЕНОСТІ
(066)909-54-87, (03722)4-54-19
sadonix@meta.ua