(066)909-54-87
(050)670-66-55
(068)110-48-42
м. Чернівці, вул.Миколаївська 40
тел\факс:(03722)4-54-19
sadonix@meta.ua

Церковні вітражі; Вітражі в техніці Тіффані

Виготовлення вітражів, Розробка ескізів, Встановлення вітражів, Зняття замірів
*Виїзжаємо по всій Україні!

Замовити Вітражі (Україна, Чернівці).

Вітражна майстерня – виготовлення вітражів в техніці Тіффані під заказ.

Вітражна майстерня вже більше 13 років працює в монументально-декоративному напрямку. Більше 10 років ми спеціалізується на виготовленні художніх вітражів. Наша майстерня займається виробництвом і виготовленням вітражів на замовлення, ми виконаємо для Вас вітражі в техніці «Тіффані», вітражі в латунному профілі, а також будь-які вітражі для оформлення фасадів будівель та інтер'єрів.

У нас можна замовити вітражі. На Ваше замовлення ми виготовимо: вітражі у двері, вітражі у вікна, вітражні перегородки, вітражні стелі, вітражні люстри і лампи, важливим напрямком нашої діяльності також є виготовлення церковних вітражів, вітражі в склопакети, а також вітражі в ніші будь-якої форми.

Вітражні матеріали - Матеріали для плівкових вітражів.

Крім виготовлення вітражу під замовлення, ми також займаємося продажом витратних матеріалів та інструментів для виготовлення вітражів. У нас можна купити матеріали для плівкових вітражів, також інші вітражні матеріали.

Художні вітражі стали неймовірно популярним елементом декору інтер'єру. В даний час існує велика кількість студій і майстерень але не багато хто працює так, щоб виготовлення вітражів було на високому художньому та технологічному рівні. Наша майстерня «Nikos-Art» спеціалізується на виконанні вітражів високого ступеня складності і найвищого рівня якості. Всі вітражі виконуються тільки за індивідуальним замовленням.

Вітражі, Вітраж в вікно, Вітражі в інтер'єріВітражі в інтер'єрі

Вітражі чудово виглядають в любому інтер'єрі, доповнюючи і прикрашаючи його. Старанно підібрані і добре виготовлені вітражі як правило виконуються в стилі, тісно зв'язаному зі стилем інтер'єру, в який вони призначені. Вітражі виглядають актуально і сучасно в інтер'єрах в стилі Хай-тек, Арт-деко, в Модерні і звісно в Класиці. З'явившись достатньо давно, вітражі до сих пір сучасні, ефектні, необхідні, і продовжують завойовувати популярність серед дизайнерів, архітекторів і приватних замовників!

Ми представимо Вам на вибір велику кількість варіантів. Вітражі в техніці Тіффані для дверей і вікон, вітражі з підсвіткою в нішах, вітражні стелі, картини з скла, а також мозаіки з художнього скла. Все це ми виконуємо з великою любов'ю і старанням, застосовуючи краші матеріали і користуючись багатолітнім досвідом для досягнення найкращого результату. Приклади виконаних вітражів в різноманітних техніках і стилях Ви зможете побачити в нашій майстерні в Чернівцях або в портфоліо у нас на сайті.

Наша вітражна майстерня давно і професійно займається виготовленням вітражів. Вітражі Тіффані в нашому виконанні це чудова комбінація гарного художнього смаку і високої майстерності виконання. Мрієте про красоту і неповторність свого дому або офісу? - Наші вітражі допоможуть Вам втілити цю мрію!
Майстерня «Nikos-art» буде рада вітати Вас у себе в гостях. Ми постараємося виконати будь-яке Ваше завдання з любов'ю, старанністю і з огляду на всі Ваші побажання!

Почитавши статті на нашому сайті ви зможете дізнатися більше про вітражі, їх призначення і походження:

Відео

 

 

 

Новини
4.03.2013 Вітражна майстерня Nikos-Art розробить і виготоврить вітражі під замовлення.

Ми раді запропонувати Вам широкий ассортимент вітражних виробів любої складності: вітражі для дверей, вітражі для вікон, вітражі для стель, вітражі в межкімнатні двері і багато іншого.
детальніше...

Режим роботи майстерні в будні дні з 10-00 до 19-00

Виїзди і зустрічі з замовниками ПО ПОПЕРЕДНІЙ ДОМОВЛЕНОСТІ
(066)909-54-87, (03722)4-54-19
sadonix@meta.ua